Gminne Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania organizacyjne poświęcone stworzeniu harmonogramów zajęć i warsztatów wakacyjnych na lipiec i sierpień 2019, w oparciu o potrzeby i oczekiwania, a także predyspozycje chętnych do udziału w nich osób.

Planujemy organizację czasu wolnego zarówno dla dzieci oraz młodzieży, jak osób dorosłych, które chcą kreatywnie spędzać okres wakacji w swoich miejscowych świetlicach.

Terminy spotkań:

2 lipca 2019, godz. 18:00 - świetlica w Dubinach
2 lipca 2019, godz. 17:30 - świetlica w Lipinach
4 lipca 2019, godz. 17:30 - świetlica w Borysówce

W kupie siła, dlatego czekamy na Was i Wasze pomysły !

Ponadto zawiadamiamy, iż od 2 lipca 2019 r. (wtorek) ruszają również wakacyjne zajęcia w świetlicach wiejskich w: Chytrej, Nowoberezowie i Nowosadach. O szczegółach opowiedzą więcej ich opiekunowie, w godzinach otwarcia świetlic. Zachęcamy również do odwiedzania profilu Gminnego Centrum Kultury w Dubinach na Facebooku (link: https://www.facebook.com/GCKwDubinach/), gdzie już niebawem ukażą się Harmonogramy Wakacyjnych Zajęć na lato 2019 dla poszczególnych świetlic wiejskich. Prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości, a od lipca zapraszamy na zajęcia  :) 

 

Mariola German-Pietruczuk

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Dubinach