Nie masz planów na popołudnie w pierwszą sobotę sierpnia? Odwiedź w tym dniu malowniczą miejscowość Lipiny, nieopodal Puszczy Białowieskiej. To właśnie tutaj - 3 sierpnia o godzinie 17:00 - na terenie przyległym do miejscowej świetlicy wiejskiej, rozpocznie się nietuzinkowe wydarzenie tematyczne pod nazwą: "III Piknik Myśliwski". Oprócz delektowania się muzyką płynącą ze sceny będzie można spróbować swoich sił w licznych konkursach, zasmakować myśliwskich specjałów, a także obejrzeć wystawę trofeów. Ponadto, w czasie imprezy zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna pt. "Myśliwi Dzieciom", z której dochód zostanie przeznaczony na Oddział  Dziecięcy Szpitala w Hajnówce.

Tegoroczną edycję Pikniku Myśliwskiego uświetni koncert zespołu "SZALONE GITARY" - prawdziwego polskiego bigbitu, który wykona największe przeboje kultowych Czerwonych Gitar z taką energią, jaką oni sami mieli w latach 60-tych!

 

Będzie gwarno, dziarsko i wesoło, więc nie siedź wtedy w domu!

 

Na III Piknik Myśliwski w Puszczy Białowieskiej "Lipiny 2019" gorąco zapraszają organizatorzy:

Andrzej Łukasiewicz - Łowczy OHZ Nadleśnictwa Hajnówka,

Alicja Milewska - Prezes Podlaskiego Klubu Dian

Wójt Gminy Hajnówka - Lucyna Smoktunowicz.

 

Więcej szczegółów o programie imprezy znajdziesz na plakacie poniżej.

Darz Bór !!! :) :) :)

Plakat IIIPM