Gminne Centrum Kultury przypomina o trwającym konkursie fotograficznym pt. "Pierwsze Oznaki Wiosny". Termin składania prac upływa z dniem 23.04.2019 (wtorek)! A zatem pośpiesz się i wykorzystaj najbliższe dni na poszukiwaniu wiosny. Utrwalaj piękne kadry, a następnie dostarcz zdjęcia do siedziby GCK Dubiny. Szczegóły w regulaminie!

Regulamin konkursu - do pobrania

Oświadczenie o zgodzie rodziców - do pobrania

plakat konkursowy

Gminne Centrum Kultury w Dubinach serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowanie dzieci oraz młodzież szkolną do kreatywnego spędzenia wolnego czasu podczas świątecznej przerwy wielkanocnej.

Terminy oraz miejsca warsztatów widoczne na plakacie reklamowym.

Do zobaczenia wkrótce!

warsztaty

Gminne Centrum kultury w Dubinach zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty, które odbędą się 18,19,20 kwietnia 2019 r. w godzinach od 12:30 do 14:30.

warsztaty przedświąteczne

Regulamin konkursu - do pobrania

Oświadczenie o zgodzie rodziców - do pobrania

plakat konkursowy

Zapraszamy na WARSZTATY WIELKANOCNE do GCK w Dubinach, które odbędą się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00.

Zapr.Ziel