WERTEP 2018 w Hajnówce

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura i Sztuka
Termin
2018-08-05 13:00
Miejsce
Hajnówka - Tamary Sołoniewicz 4
Hajnówka, Polska

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep to największa impreza teatralna w regionie Puszczy Białowieskiej. Festiwal odbywa się co roku, od 10 lat. Jego ideą jest wędrówka ze sztuką – dzielenie się nią, współtworzenie jej. Dlatego Wertep przybrał formę wędrującego Festiwalu. Każdego dnia jesteśmy w innej miejscowości – raz w większej, innym razem w bardzo małej.

Artyści zaproszeni na Festiwal wędrują ze swoimi występami. Codziennie widzowie uczestniczą w przedstawieniach dla dzieci i dorosłych. Co roku ciągu Festiwalu, publiczność ogląda 60 – 90 spektakli. Każda edycja Festiwalu przynosi nowe propozycje artystyczne, możliwość spotkania innych artystów, kultur i tradycji narodowych. Program jest różnorodny: bajki dla dzieci, spektakle plenerowe, przedstawienia salowe i koncerty.

https://wertepfestival.pl/

 
 

Terminy

  • 2018-08-05 13:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda