baner

13 listopada 2017 r.

W związku z przystąpieniem do opracowywania przez Gminę Hajnówka Lokalnego Programu Rewitalizacji zapraszamy Państwa do nadsyłania propozycji projektów, które są istotne z punktu widzenia Państwa społeczności i powinny zostać uwzględnione w procesie rewitalizacji Gminy Hajnówka.

Zgodnie z wynikami badania przeprowadzonego dla obszaru Gminy obszar zdegradowany objął tereny sołectw: Dubiny – ul. Główna, Borysówka, Rzepiska, Wasilkowo, Nowokornino i Borek. Zgodnie z założeniami procesu rewitalizacji obszar, na którym wdrażamy działania nie może być większy niż 20% powierzchni gminy i zamieszkały przez więcej niż 30% mieszkańców.

Propozycje proszę przesyłać w formie elektronicznej (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź do pok. 47 Urzędu Gminy Hajnówka, bądź pocztą na adres Urząd Gminy Hajnówka, ul. A. Zina 1, 17-200 Hajnówka do dnia 29.11.2017 r. godz. 15:30.

 

FISZKA PROJEKTOWA