Chciałbym przekazać Państwu informacje o konkursie, który organizujemy w ramach projektu Lesson4Future pod egidą fundacji NeuroN Foundation. Konkurs ten adresowany jest do uczniów szkół średnich i ma na celu nie tylko poszerzenie ich wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, ale też rozwijanie tzw. kompetencji miękkich.


Uczestnicy mogą zaprezentować swoje umiejętności w trzech kategoriach:

  • Prezentacja: uczestnicy są zobowiązani do stworzenia prezentacji swojego pomysłu na biznes, zawierającej elementy biznesplanu.
  • Grafika: uczestnicy mają za zadanie stworzenie baneru reklamowego dla wymyślonego przez siebie biura podróży.
  • Film: uczestnicy powinni stworzyć krótki film reklamowy dla swojego wymyślonego perfum.


Do wygrania mamy nagrody o łącznej wartości ponad 3900 zł, które przyznawane są w formie kart podarunkowych oraz gadżetów. Co więcej, każdy uczestnik otrzyma specjalną nagrodę - interaktywny planner nawyków i finansów.


Więcej informacji na stronie konkursu:
https://lesson4future.com/konkurs.html